Strona główna
Oferta
Wiadomości
O nas
Kontakt
 
   
 



W przypadku pytań dotyczących naszej oferty prosimy o kontakt

"Utech Hydraulic" Sp. z o.o.
Hubalczyków 30
25-668 Kielce
Pn. - Pt.: 08:00-16:00
tel. +48 41/345 32 56
fax +48 41/345 32 57

kielce@utech-hydraulic.pl

"Utech Hydraulic" Sp. z o.o.
ODDZIAŁ RADOM
26-600 Radom, Kielecka 106
Pn. - Pt.: 08:00-16:00
tel. / fax. +48 48/331 40 53,

radom@utech-hydraulic.pl

***********************************

Prezes Zarządu:
Leonard Kaleta
l.kaleta@utech-hydraulic.pl

Kierownik sprzedaży:
Paweł Janaszek
p.janaszek@utech-hydraulic.pl

Kierownik handlu i marketingu (wężę przemyslowe ITR, oleje przemysłowe FUCHS):
Kamil Piwowarczyk
k.piwowarczyk@utech-hydraulic.pl

Specjalista d/s sprzedaży (pneumatyka przemysłowa, produkty Loctite):
Bożena Opoka
b.opoka@utech-hydraulic.pl

ODDZIAŁ RADOM
Specjalista d/s sprzedaży:
Paweł Mazan
radom@utech-hydraulic.pl