Strona główna
Oferta
Wiadomości
O nas
Kontakt
 
   
 



W przypadku pytań dotyczących naszej oferty prosimy o kontakt

"Utech Hydraulic" Sp. z o.o.
ul. Karola Olszewskiego 19A
25-663 Kielce
Pn. - Pt.: 08:00-16:00
tel.    +48 41 345 32 56
tel.k. +48 602 770 714
fax    +48 41 345 32 57

kielce@utech-hydraulic.pl

"Utech Hydraulic" Sp. z o.o.
ODDZIAŁ RADOM
ul. Kielecka 106
26-600 Radom
Pn. - Pt.: 08:00-16:00
tel. / fax. +48 48 331 40 53
tel. k.      +48 795 145 222

radom@utech-hydraulic.pl

***********************************

Prezes Zarządu:
Leonard Kaleta
l.kaleta@utech-hydraulic.pl

Kierownik sprzedaży:
Paweł Janaszek
p.janaszek@utech-hydraulic.pl

Kierownik handlu i marketingu (wężę przemyslowe ITR, oleje przemysłowe FUCHS):
Kamil Piwowarczyk
k.piwowarczyk@utech-hydraulic.pl

Inżynier Sprzedaży (pneumatyka przemysłowa, chemia techniczna, zespoły przygotowania powietrza)
Bożena Opoka
b.opoka@utech-hydraulic.pl

ODDZIAŁ RADOM
Kierownik Oddziału Radom - Inżynier Sprzedaży:
Paweł Mazan
radom@utech-hydraulic.pl